Serwis urządzeń wentylacyjnych

Serwis – centrale wentylacyjne

Podstawowym zadaniem central wentylacyjnych jest zapewnienie odpowiedniej wymiany oraz obróbki powietrza, a następnie dostarczenie go poprzez instalację wentylacyjną do budynku lub w określone miejsce.

Każda centrala wentylacyjna wraz z instalacją powinny zostać odpowiednio dobrane do miejsca, w którym będą montowane oraz do specyfikacji pracy w obszarze, który ma obsługiwać. Duże sekcyjne centrale wentylacyjne posiadają kilka sekcji, m.in sekcję wentylatorową, filtracji, ogrzewania, chłodzenia itd.

LEDOX zajmuję się kompleksową obsługą central wentylacyjnych w zakresie ich czyszczenia, kontroli systemów automatyki oraz optymalizacji nastaw, w celu uzyskania najlepszej efektywności ich pracy.

Zamów serwis 609-111-444

Serwis – centrale dachowe typu Rooftop

Rooftopy to kompaktowe urządzenia, w których wszystkie układy (wentylacji, ogrzewania, chłodzenia) zostały zamknięte w jednej obudowie. Są to tzw. urządzenia „plug&play”. Nie potrzebują one zatem dodatkowych modułów ani skomplikowanych systemów kanałów wentylacyjnych rozprowadzających powietrze. Urządzenie można podłączyć bezpośrednio do elementu nawiewnego znajdującego się w pomieszczeniu.

Rooftopy najlepiej sprawdzają się w obiektach o dużej kubaturze, takich jak:

  • hale produkcyjne, przemysłowe, magazynowe
  • galerie handlowe, stacje benzynowe
  • kina, teatry

i wiele innych obiektów o dużej kubaturze.