Pompy ciepła

Pompy ciepła stały się obecnie jednym z najchętniej wybieranych sposobów na ogrzewanie domów. Są to sprawdzone i niezawodne urządzenia, które pozwalają na całoroczną kontrolę komfortu w domu poprzez dostarczanie ciepła w zimie, chłodu w lecie, a nawet podgrzewanie wody użytkowej.

Jak działa pompa ciepła ? Najprościej, jest to urządzenie, które wykorzystuje niewielką ilość energii do przenoszenia ciepła z jednego miejsca do drugiego. Pompy ciepła używane są do pobierania ciepła z powietrza lub gruntu w celu ogrzewania domu lub biura. W okresie letnim można odwrócić działanie pompy i przełączyć na tryb chłodzenia, który pomoże schłodzić dany obszar. Wszystko to można uzyskać bez konieczności wykonywania oddzielnych systemów ogrzewanie i chłodzenia domu/biura.

Dostawa i montaż pomp ciepła

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę dostawy i montażu pomp ciepła MONOBLOK oraz SPLIT renomowanych producentów:

  • Unical
  • Mitsubishi
  • Viessmann
  • Gree
  • i wiele innych…

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz pomoc w doborze optymalnych rozwiązań.
Obsługujemy zarówno Klientów Indywidualnych, jak również Biznesowych.
Nasi pracownicy posiadają wszelkie uprawnienia i certyfikaty niezbędne do wykonania tego typu prac.

Dodatkowo, po zakończeniu inwestycji oferujemy wsparcie serwisowe, które zapewnia LEDOX Serwis 24h.

Montaż pomp ciepła z Ledox Instalacje w kilku prostych krokach:

Zapytanie ofertowe od Klienta

Klient zgłasza się do nas telefonicznie lub mailowo z prośbą o przygotowanie oferty. Umawiamy z Klientem dogodny dla niego termin bezpłatnej wizji lokalnej.

Wizja lokalna pod montaż u Klienta

Wizja lokalna przeprowadzona u Klienta. Na wizji lokalnej poruszane są kwestie techniczne dotyczące ewentualnego montażu. Dokładnie rozpoznajemy potrzeby naszego Klienta aby przygotować spersonalizowaną ofertę.

Przygotowanie oferty dla Klienta

Przygotowujemy ofertę dla Klienta, która oparta jest na wcześniej przeprowadzonej wizji. Klient otrzymuje szczegółowe informacje na temat oferowanego rozwiązania, długości przeprowadzonych prac oraz wszystkich kosztów z nimi związanych.

Akceptacja oferty przez Klienta 

Klient akceptuje przedstawioną ofertę i przesyła zlecenie montażu. Następuje kontakt z Klientem w celu ustalenia końcowych szczegółów inwestycji oraz zaproponowanie terminu rozpoczęcia prac.

Montaż instalacji u Klienta

Wszystkie instalacje wykonywane są przez wykwalifikowanych instalatorów z wykorzystaniem wysokiej jakości narzędzi, materiałów oraz z najwyższą starannością . Wszystko to składa się na efekt końcowy w postaci zadowolenia Klienta.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu

Lukasz Fiebich 800x800
Pawel Baranski 800x800