Kotłownie

Kolejną usługą w naszym folderze jest montaż kotłów. Realizujemy zarówno tematy związane z ogrzewaniem budynków, pomieszczeń, ale również procesów produkcyjnych i technologicznych.

Realizujemy montaże:

  • Kotłów wodnych dużej i małej mocy,
  • Nisko i wysokoparametrycznych kotłów parowych
  • Palników technologicznych
  • Nagrzewnic i promienników.

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz pomoc w doborze optymalnych rozwiązań.

Instalacje grzewcze – kotłownie, kotły, palniki

Nasi pracownicy posiadają wszelkie uprawnienia i certyfikaty niezbędne do wykonania tego typu prac.

Dodatkowo, po zakończeniu inwestycji oferujemy wsparcie serwisowe, pomoc przy odbiorach UDT, które zapewnia LEDOX Serwis 24h.

W naszych realizacjach wykorzystujemy urządzenia renomowanych producentów, m.in.:

• Unical
• Viessmann
• De Dietrich
• Buderus
• i wiele innych…

Wykonanie kotłowni z Ledox Instalacje w kilku prostych krokach:

Zapytanie ofertowe od Klienta

Klient zgłasza się do nas telefonicznie lub mailowo z prośbą o przygotowanie oferty. Umawiamy z Klientem dogodny dla niego termin bezpłatnej wizji lokalnej.

Wizja lokalna pod montaż u Klienta

Wizja lokalna przeprowadzona u Klienta. Na wizji lokalnej poruszane są kwestie techniczne dotyczące ewentualnego montażu. Dokładnie rozpoznajemy potrzeby naszego Klienta aby przygotować spersonalizowaną ofertę.

Przygotowanie oferty dla Klienta

Przygotowujemy ofertę dla Klienta, która oparta jest na wcześniej przeprowadzonej wizji. Klient otrzymuje szczegółowe informacje na temat oferowanego rozwiązania, długości przeprowadzonych prac oraz wszystkich kosztów z nimi związanych.

Akceptacja oferty przez Klienta 

Klient akceptuje przedstawioną ofertę i przesyła zlecenie montażu. Następuje kontakt z Klientem w celu ustalenia końcowych szczegółów inwestycji oraz zaproponowanie terminu rozpoczęcia prac.

Montaż instalacji u Klienta

Wszystkie instalacje wykonywane są przez wykwalifikowanych instalatorów z wykorzystaniem wysokiej jakości narzędzi, materiałów oraz z najwyższą starannością . Wszystko to składa się na efekt końcowy w postaci zadowolenia Klienta.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu

Lukasz Fiebich 800x800
Pawel Baranski 800x800