null

instalacje chłodnicze

woda lodowa
drycoolery
instalacje freonowe DX
chłodnie i mroźnie

null

instalacje klimatyzacyjne

klimatyzacja split
klimatyzacja multi-split
klimatyzacja VRF / VRV

null

instalacje wentylacyjne

centrale wentylacyjne
roof-topy
kanały wentylacyjne
odciągi od maszyn

null

kotłownie

kotłownie wodne
kotłownie parowe
instalacje CO, CWU

null

pompy ciepła

małej mocy do domów
dużej mocy do fabryk

null

instalacje przemysłowe

instalacje rurowe do DN200
spawane, skręcane, klejone
zaciskane
izolacja rurociągów

Firma instalacyjna z ponad 32-letnim doświadczeniem

Leszno, Poznań, Wrocław

W LEDOX Instalacje specjalizujemy się w profesjonalnym tworzeniu instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. Obsługujemy szeroki zakres klientów, od dużych przedsiębiorstw przemysłowych po indywidualnych zleceniodawców.  Jesteśmy obecni w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku, w szczególności w takich miastach jak: Leszno, Wrocław, Poznań, Legnica ale również Kościan, Rawicz, Gostyń, Głogów, Wolsztyn, Zielona Góra, Nowa Sól, Krotoszyn, Września, Gniezno, Namysłów.

Naszym głównym atutem jest ponad 32-letnie doświadczenie w branży, zdobyte w toku realizacji różnorodnych projektów pod marką LEDOX. To bogate doświadczenie pozwala nam na efektywną i wszechstronną realizację każdego zadania.

W skład naszego zespołu wchodzą zarówno doświadczeni pracownicy, którzy w swojej karierze stawiali czoła wielu wyzwaniom, jak i młodzi, wykształceni specjaliści, dysponujący rozległą wiedzą o nowoczesnych technologiach. Taka mieszanka doświadczenia i innowacyjności pozwala nam na dynamiczne i kompleksowe podejście do każdego projektu.

Realizujemy zlecenia z wykorzystaniem najwyższej jakości urządzeń i materiałów, pochodzących od renomowanych producentów z Polski i z zagranicy. Naszym celem jest optymalizacja satysfakcji naszych klientów, zapewniając im usługi na najwyższym poziomie.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu

Lukasz Fiebich 800x800
Pawel Baranski 800x800

Wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne

Oferujemy pełne wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne przez 24h / dobę. Wszystkie bieżące zlecenia serwisowe dla zainstalowanych urządzeń i wykonanych instalacji są prowadzone przez Dział Serwisu w LEDOX Serwis.

Doświadczony zespół specjalistów z branży

Nasz zespół składa się zarówno z doświadczonych pracowników, jak i z młodych, wykształconych specjalistów, posiadających szeroką wiedzę z zakresu możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii.

Terminowość, punktualność oraz najwyższa jakość wykonania

Deklarujemy terminową realizację zaplanowanych prac oraz krótkie terminy rozpoczęcia realizacji. Dopasowujemy harmonogram prac do potrzeb produkcyjnych klienta.  Zachowujemy najwyższe standardy jakościowe oraz spełniamy specjalne wymagania Klienta.

FAQ

odpowiedzi na podstawowe pytania związane z naszymi usługami instalacyjnymi

Najczęściej montujemy klimatyzatory split oraz pompy ciepła. Jest to kilkadziesiąt montaży rocznie. Równolegle wykonujemy kilka montaży agregatów wody lodowej, kotłowni oraz instalacji hydraulicznych. Montujemy również systemy wentylacyjne oraz instalacje przemysłowe.

NIE. Wszystkie prace wykonujemy we własnym zakresie. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni na etacie.

NIE. Od zawsze skupiamy się na potrzebach naszych klientów, każdy temat instalacyjny jest inny i może wymagać zastosowania indywidualnych rozwiązań. Oferując rozwiązania tylko jednego producenta ograniczyli byśmy możliwość wyboru najlepszego rozwiązania pod względem technicznym lub kosztowym.

NIE. Specjalizujemy się w rozwiązaniach autorskich i nie potrzebujemy gotowego projektu aby przedstawić naszą propozycję. Niezbędna jest świadomość klienta co do potrzeb i oczekiwań.

Każde rozwiązanie jest indywidualnie dobrane do potrzeb Klienta, jak dobrze uszyty garnitur. Zwracamy uwagę na najwyższą jakość komponentów i naszych prac, tak jak byśmy wykonywali prace dla siebie. Specjalizujemy się w rozwiązaniach które są tanie eksploatacyjne i uwzględniają przyszłe potrzeby klienta.

Gwarantujemy pierwszy kontakt najpóźniej w kolejnym dniu roboczym od Państwa zapytania. Proces przygotowania oferty jest mocno indywidualny i zależy od ilości koniecznych wizji lokalnych. W przypadku montażu klimatyzacji / pompy ciepła jest to ok 1 tydzień. Przygotowanie rozbudowanej oferty w kilku wariantach według autorskiej koncepcji na montaż dużej instalacji glikolowej może potrwać do 4 tygodni.

Większość prac instalacyjnych jesteśmy w stanie rozpocząć w ciągu 1 tygodnia od skompletowania niezbędnego towaru.

W przypadku nowych klientów wymagana zaliczka na poczet zakupu urządzeń i instalacji. Robocizna jest rozliczana etapami lub powykonawczo, w zależności od wielkości zlecenia.

Serwis jest automatycznie realizowany przez Ledox Serwis sp. z o.o. Wiele naszych ofert uwzględnia koszt przeglądów gwarancyjnych niezbędnych do utrzymania warunków gwarancji producenta urządzeń.