Instalacje przemysłowe

Wykonawstwo instalacji przemysłowych to kolejna propozycja w naszym folderze usług. Usługa przeznaczona jest dla Klientów, którzy wymagają konkretnych rozwiązań w celu usprawnienia procesów produkcyjnych i technologicznych.

Bazując na naszym doświadczeniu, nabytym podczas realizacji dziesiątek projektów, jesteśmy w stanie zaproponować optymalne urządzenia oraz spersonalizowane rozwiązania.

Instalacje przemysłowe

Nabyte doświadczenie pozwala nam budować instalację według różnych standardów:

  • instalacje skręcane, spawane
  • systemy zaciskane, m.in. Kantherm Inox, Steel
  • systemy zgrzewane
  • system Victaulic
  • systemy lutowane
  • systemy ABS
  • i wiele innych…

Montaż instalacji przemysłowych z Ledox Instalacje w kilku prostych krokach:

Zapytanie ofertowe od Klienta

Klient zgłasza się do nas telefonicznie lub mailowo z prośbą o przygotowanie oferty. Umawiamy z Klientem dogodny dla niego termin bezpłatnej wizji lokalnej.

Wizja lokalna pod montaż u Klienta

Wizja lokalna przeprowadzona u Klienta. Na wizji lokalnej poruszane są kwestie techniczne dotyczące ewentualnego montażu. Dokładnie rozpoznajemy potrzeby naszego Klienta aby przygotować spersonalizowaną ofertę.

Przygotowanie oferty dla Klienta

Przygotowujemy ofertę dla Klienta, która oparta jest na wcześniej przeprowadzonej wizji. Klient otrzymuje szczegółowe informacje na temat oferowanego rozwiązania, długości przeprowadzonych prac oraz wszystkich kosztów z nimi związanych.

Akceptacja oferty przez Klienta 

Klient akceptuje przedstawioną ofertę i przesyła zlecenie montażu. Następuje kontakt z Klientem w celu ustalenia końcowych szczegółów inwestycji oraz zaproponowanie terminu rozpoczęcia prac.

Montaż instalacji u Klienta

Wszystkie instalacje wykonywane są przez wykwalifikowanych instalatorów z wykorzystaniem wysokiej jakości narzędzi, materiałów oraz z najwyższą starannością . Wszystko to składa się na efekt końcowy w postaci zadowolenia Klienta.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu

Lukasz Fiebich 800x800
Pawel Baranski 800x800