Agregaty wody lodowej / chillery

Specjalizujemy się w doborze agregatów chłodniczych na potrzeby schładzania wody / glikolu potrzebnego do procesów produkcyjnych. W zależności od potrzeb i możliwości oferujemy agregaty na sprężarkach scroll lub śrubowych. Projektujemy i wykonujemy instalacje wykorzystujące odzysk ciepła oraz freecooling. Planujemy instalacje glikolowe uwzględniając przyszłe potrzeby jak np. nieplanowane rozbudowy na fabryce oraz sytuacje awaryjne wymagające wypożyczenia agregatów awaryjnych (rental). Łączymy wiele agregatów w duże układy hydrauliczne i stosujemy autorskie rozwiązania obniżające koszty eksploatacji.

W naszej ofercie są producenci wszystkich agregatów dostępnych na rynku, w tym m.in.: Lennox, Aermec, Daikin, Trane, Carrier. Urządzenia obejmujemy wydłużoną gwarancją producenta z pełnym pakietem przeglądów gwarancyjnych oraz szybkim czasem reakcji na awarię – w cenie inwestycji.

Urządzenia chłodnicze bezpośrednie odparowanie

Proste układy chłodnicze składające się z agregatu jednosprężarkowego i chłodnicy oraz rozbudowane zespoły sprężarkowe z kilkoma chłodnicami są coraz rzadziej spotykane w nowych inwestycjach z uwagi na wysokie koszty eksploatacyjne. Jednak w mniejszych aplikacjach oraz przy niższych temperaturach urządzenia z bezpośrednim odparowaniem są nadal wybierane przez naszych klientów.

Oferujemy pełne doradztwo w zakresie doboru mocowego oraz rozwiązań produktowych. Montujemy urządzenia tylko uznanych producentów tak aby zminimalizować ryzyko drogich awarii a montażem instalacji chłodniczych zajmują się nasi najlepsi fachowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży.

Montaż instalacji chłodniczych z Ledox Instalacje w kilku prostych krokach:

Zapytanie ofertowe od Klienta

Klient zgłasza się do nas telefonicznie lub mailowo z prośbą o przygotowanie oferty. Umawiamy z Klientem dogodny dla niego termin bezpłatnej wizji lokalnej.

Wizja lokalna pod montaż u Klienta

Wizja lokalna przeprowadzona u Klienta. Na wizji lokalnej poruszane są kwestie techniczne dotyczące ewentualnego montażu. Dokładnie rozpoznajemy potrzeby naszego Klienta aby przygotować spersonalizowaną ofertę.

Przygotowanie oferty dla Klienta

Przygotowujemy ofertę dla Klienta, która oparta jest na wcześniej przeprowadzonej wizji. Klient otrzymuje szczegółowe informacje na temat oferowanego rozwiązania, długości przeprowadzonych prac oraz wszystkich kosztów z nimi związanych.

Akceptacja oferty przez Klienta 

Klient akceptuje przedstawioną ofertę i przesyła zlecenie montażu. Następuje kontakt z Klientem w celu ustalenia końcowych szczegółów inwestycji oraz zaproponowanie terminu rozpoczęcia prac.

Montaż instalacji u Klienta

Wszystkie instalacje wykonywane są przez wykwalifikowanych instalatorów z wykorzystaniem wysokiej jakości narzędzi, materiałów oraz z najwyższą starannością . Wszystko to składa się na efekt końcowy w postaci zadowolenia Klienta.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu

Lukasz Fiebich 800x800
Pawel Baranski 800x800