Adres

odwiedź nas!


Siedziba główna WILKOWICE

 Wilkowice, ul. Pszenna 2A
 64-115 Święciechowa

tel./fax:65 529-62-63

e-mail:biuro@ledox.com.pl

 serwis@ledox.com.pl

Oddział WROCŁAW

 ul. Piękna 74
 50-506 Wrocław

tel./fax:71 333 23 53

e-mail:wroclaw@ledox.com.pl

Oddział POZNAŃ

 ul. Dziadoszańska 10
 61-248 Poznań

tel./fax:61 877-34-87

e-mail:poznan@ledox.com.pl

Wyślij wiadomość

skontaktuj się z nami

Want to know more about BeEnergy?

Call as at +61 (0) 3 8376 6284 or find as on:


Nasz zespół

profesjonalizm i doświadczenie







serwis

Łukasz Fiebich

Kierownik serwisu

Nr tel. 65 529 62 63
Nr kom. 502 264 735

E-mail:
l.fiebich@ledox.com.pl

Wiesław Kielaszewski

Dyspozytor - palniki

Nr tel. 65 529 62 63
Nr kom. 503 031 456

E-mail: w.kielaszewski@ledox.com.pl

Agnieszka Peppelbaum

Dyspozytor - palniki

Nr tel. 65 529 62 63
Nr kom. 603 775 068

E-mail:
serwis@ledox.com.pl

Artur Bartkowiak

Dyspozytor - chłodnictwo

Nr tel. 65 529 62 63
Nr kom. 503 031 217

E-mail: a.bartkowiak@ledox.com.pl

Agnieszka Wróblewska

Dyspozytor - chłodnictwo

Nr tel. 65 529 62 63
Nr kom. 505 509 313

E-mail:
biuro@ledox.com.pl







doradztwo techniczne

Damian Kożyczak

Instalacje

Nr tel. 65 529 62 63
Nr kom. 504 012 041

E-mail: d.kozyczak@ledox.com.pl

Grzegorz Kornatowski

Nowi klienci

Nr tel. 65 529 62 63
Nr kom. 607 775 805

E-mail: g.kornatowski@ledox.com.pl

Michał Kobylański

Rental - wynajem

Nr tel. 65 529 62 63
Nr kom. 511 731 326

E-mail:
rental@ledox.com.pl

Szukasz pracy ?

Prześlij nam swoje CV !

E-mail:
praca@ledox.com.pl








administracja

Karol Kociucki

Doradca ds. technicznych

Nr tel. 65 529 62 63
Nr kom.

E-mail: k.kociucki@ledox.com.pl

Ewelina Wilczkowiak

Sekretariat - Leszno

Nr tel. 65 529 62 63
Nr kom. 511 731 311

E-mail: sekretariat@ledox.com.pl

Paweł Barański

Oddział Wrocław

Nr tel. 71 333 23 53
Nr kom. 502 292 187

E-mail:
wroclaw@ledox.com.pl

Joanna Fabiańczyk

Księgowość

Nr tel. 65 529 62 63
Nr kom.

E-mail: ksiegowosc@ledox.com.pl

Joanna Grzesińska

Księgowość

Nr tel. 65 529 62 63
Nr kom.

E-mail: j.grzesinska@ledox.com.pl

Zamów Serwis!
Phone icon

Zadzwoń

609 111 444